Tajemniczy zgon dwóch mężczyzn. Czy to był pojedynek?

Portal TV Republika 17-09-2023, 10:30
Artykuł
twitter.com

Częstochowska policja i prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci dwóch mężczyzn, których ciała znaleziono w sobotę w miejscowości Celiny w powiecie częstochowskim (Śląskie). Świadkowie mówią, że ofiary zginęły od strzałów z broni palnej. Policja nie informuje na razie o szczegółach sprawy.

Jak poinformowała rzeczniczka częstochowskiej policji aspirant sztabowa Barbara Poznańska, w sobotę około dziesiątej rano policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące ciała leżącego na poboczu ulicy Głównej w Celinach. „Znaleziono tam zwłoki 52-letniego mężczyzny. Krótko potem w pobliżu, za garażami, policjanci natrafili na kolejne ciało. Tym razem 42-latka” - zrelacjonowała rzeczniczka.

Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Więcej informacji będziemy mogli udzielić dopiero po zakończeniu oględzin" - powiedziała rzeczniczka.

Policja nie komentuje na razie informacji o tym, że w Celinach doszło do strzelaniny. Takie informacje przekazują świadkowie zdarzenia. Jako pierwsze o strzałach i śmierci dwóch mężczyzn poinformowało radio RMF FM.

 

Źródło: PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy