Znany działacz partii Tuska podejrzany o pedofilię. Posiedzi nawet 12 lat!

portal tvrepublika.pl 08-12-2023, 11:45
Artykuł
archiwum prywatne - Piotr P.

Szef złotowskich struktur Platformy Obywatelskiej Piotr P. został zatrzymany w związku z podejrzeniami o pedofilię. Działacz PO nie przyznał się do winy. Został aresztowany na trzy miesiące.

Do zatrzymania polityka Platformy Obywatelskiej, jak informuje serwis 77400.pl, doszło 1 grudnia 2023 r. Mieszkaniec Jastrowia został ujęty po tym, jak organy ścigania zawiadomili rodzice jednej z pokrzywdzonych.  Prokurator Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu wyjaśnił, że Piotr P. jest podejrzany "o przestępstwa związane z doprowadzeniem do innych czynności seksualnych osób małoletnich, a także utrwalania ich nagich wizerunków". 

Piotr P. to aktywny działacz Platformy Obywatelskiej. Wielokrotnie startował z ramienia tej partii w wyborach samorządowych. Na swoim profilu na Facebooku zamieszcza zdjęcia z czołowymi politykami PO, m.in. Małgorzatą Kidawą-Błońską czy Tomaszem Grodzkim. Oprócz działalności politycznej, Piotr. P. znany jest jako przedsiębiorca, działacz społeczny i sportowy. 

Jak informuje TV Asta, pokrzywdzone są cztery dziewczynki w wieku poniżej 15 lat.

Piotrowi P. grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Najbliższe trzy miesiące, decyzją sądu, spędzi w tymczasowym areszcie.

Więcej na portalu Niezalezna.pl -> TUTAJ

Źródło: Niezalezna.pl, Gazeta Polska

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy